Vážení členové a partneři Komory SNS,

sotva se vzpamatováváme ze žhavých srpnových dnů a rozbíhají se nám podzimní aktivity, už abychom přemýšleli, co svým blízkým koupit k Vánocům. Omlouvám se všem, kteří toto budou považovat za nepatřičné, ale byli jsme osloveni organizátory jedné kulturní akce a přišlo nám, že by to řadu z vás mohlo zaujmout.

Tak tedy: 2. listopadu 2018 se ve Fóru Karlín v Praze bude konat koncert národního umělce RF Olega Gazmanova pod názvem „Žít, jak žít“. Koncert je věnován 50. výročí tvůrčí činnosti umělce.

Oleg Gazmanov je ruský básník, zpěvák a skladatel, nositel řady ruských hudebních ocenění, vítěz «The World Music Awards» festivalu,  velvyslanec dobré vůle pro děti fond UNICEF v Rusku. Karlínské vystoupení bude nejen prvním koncertem Olega Gazmanova v Praze, ale vůbec prvním zahraničním vystoupením tohoto umělce.

Vstupenky lze zakoupit předem prostřednictvím obvyklé služby předprodeje – link pro koupi vstupenek: https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/vstupenky/oleg-gazmanov-forum-karlin-praha-1067924

Pro členy komory 10% sleva!!  V případě zájmu o vstupenky ze strany členských subjektů Komory SNS se prosím obracejte přímo na organizátora akce – Ing. Dimitry Dolgunowa, tel. + 420 736 736 644.

Malou ochutnávku naleznete zde: https://www.youtube.com/watch?v=trBo2KmyEcw&list=RDtrBo2KmyEcw&start_radio=1


Přeji Vám pohodové dny a těším se na setkání při dalších akcích Komory SNS jak doma, tak v některé z našich zájmových zemí.

 
S pozdravem

Ing. František Masopust, předseda představenstva

 Komora pro hospodářské styky se SNS, s.o.k.