Vážení členové a partneři Komory SNS,

v návaznosti na poměrně dobré zkušenosti z webinářů s Karélií, Sverdlovskou a Čeljabinskou oblastí se snažíme o další pokračování této neosobně – osobní komunikace s potenciálními partnery v regionech Ruské federace.

Ve spolupráci s Generálním konzulátem České republiky v Jekatěrinburgu a Dálněvýchodní obchodně průmyslovou komorou v Chabarovsku připravujeme webinář s B2B jednáním mezi zájemci z České republiky a jejich potenciálním partnery z Chabarovského kraje.

Webinář se uskuteční dne 26. listopadu od 08.00 hodin (s ohledem na časový posun, který je v tomto případě +8 hodin) opět s využitím systému „ZOOM“.  Účast na akci je bezplatná. Náklady, spojené se zajištěním přístupu do systému v místě hradí GK Jekatěrinburg z prostředků projektu MZV ČR PROPED.

Předpokládá se, s ohledem na charakter ekonomiky Chabarovska, hlavní zaměření do oblastí strojírenství a metalurgie. Samozřejmě to neznamená, že jiné exportní zaměření nebude akceptováno – pouze je to otázka existence potenciálních partnerů na ruské straně.

Uzávěrku přihlášek jsme stanovili na 30.říjen 2020. Prosím, věnujte pozornost nezbytné specifikaci vašeho zaměření, resp. cílů, se kterými na jednání s potenciálními partnery přicházíte. Nezapomeňte také uvést přesnou elektronickou adresu, na kterou Vám budou zasílány informace a instrukce k internetovému připojení.

Přihlášku si můžete stáhnout zde:

Přihlášku zašlete co nejdříve na adresu kuzin@komorasns.cz .