Business den Ukrajiny - přihláška a program

shutterstock_219435552

Business den Ukrajiny na MSV 2023 v Brně

Rok se s rokem sešel a opět si Vás dovoluji pozvat na tradiční konferenci BUSINESS DEN UKRAJINY, kterou naše Česká komora pro obchod se státy Východní Evropy a Střední Asie pořádá v rámci doprovodného programu Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně.

Termín konference: 11. říjen 2023 od 09.30

Místo konání: Výstaviště BVV, Pavilon A3, sál Morava

V letošním roce, stejně jako v loni, bylo dost složité vyřešit otázku účasti ukrajinských partnerů. Stále probíhající válka s sebou přináší řadu omezení, včetně složitého povolování výjezdu ukrajinských občanů za hranice země. Přesto věříme, že se nám daří většinu problémů vyřešit. Ze strany Ministerstva průmyslu a obchodu ČR máme přislíbenu účast ministra průmyslu a obchodu ČR, pana Jozefa Síkely, jakož i jeho ukrajinské protistrany, místopředsedkyně vlády Ukrajiny a ministryně ekonomického rozvoje, paní Julije Sviriděnko. Další vystupující za českou stranu naleznete v draftu programu.

Tradiční prezentace ukrajinských regionů by se letos měly rozšířit a vedle již tradiční a potvrzené Dněpropetrovské oblasti bychom měli přivítat zástupce Rivnenské oblasti a Ternopilské oblasti. Vedle Rivna a Tenropole jsou ve hře, díky aktivitě MPO ČR, ještě představitelé oblastí dalších – m.j. Lvivské, Ivano-Frankivské a dalších. Účast prezidenta Obchodně průmyslové komory Rivnenské oblasti máme již přislíbenu. Z uvedených oblastí by se na konferenci měli dostavit také představitelé konkrétních firem – jakmile se nám podaří tuto informaci konkretizovat, samozřejmě Vás budeme informovat.

V příloze naleznete draft programu (který bude samozřejmě doplňován a upravován do poslední chvíle) a přihlášku k účasti na konferenci. Vyplněnou přihlášku prosím zašlete mailem na adresu masopust@komorasns.cz nejpozději do 6. 10. 2023.

Po zaregistrování a uhrazení faktury přihlášení účastnící konference obdrží zvláštní kód, s jehož pomocí získají bezplatnou elektronickou vstupenku na výstaviště v den konání konference.